El temizleme jeli, antibakteriyel, gripten korunma Anti-Bakteriyel El Temizleme Jeli
15 Saniyede Susuz ve Havlusuz
Tüm Bakterleri %99.99 Oranında Yok Eder

Lizzo el temizleme jeli

Lizzo El Temizleme Jeli Nedir?

Lizzo El Temizleme Jeli Antibakteriyel bir mikrop ve bakterilerden korunma amaçlı kişisel hijyen ürünüdür.
El temizleme jelini 15 saniye süresince kullanarak, elinizdeki tüm bakterileri %99.9 oranında etkisiz hale getirebilirsiniz.

İçindeki kimyasal bileşenler sayesinde elinizde herhangi bir yapışkanlık hissi, yanma hissi ve başka olumsuz bir duygu bırakmaz. Hızlı bir şekilde elden uçarak yok olur. Lizzo El Temizleme Jeli kullanımından sonra ellerin yıkanması ihtiyacı doğurmaz.

El temizleme jeli ile hijyen ve domuz gribi, grip ve hastalıklardan korunma


Ellerimizin; her ne için olursa olsun kullanım öncesinde, Meyve sebze gibi elle yenilebilen yiyeceklere temastan önce, Hapşurduktan ve Öksürdükten sonra, Tuvalet kullanımımlarımızdan sonra, Yemeklerin özellikle öncesinde ve kesinlikle sonra, Lizzo El Temizleme Jeli ile kolayca ve zahmetsizce antibakteriyel özelliği ile hijyenini sağlamalıyız.

LİZZO ANTİ-BAKTERİYEL EL TEMİZLEME JELİ

Kullanım ve Uygulama Kolaylığı; Lizzo el temizleme jeli, içerdiği Gliserin ve panthenol gibi cildin yumuşak, nemli ve esnek kalmasını sağlayan bileşenlerle geliştirilmiş olması hijyenle birlikte el sağlığı için de oldukça faydalıdır. Anti-bakteriyel el hijyen ürünü Lizzo, içerdiği diğer karışımlar sayesinde ise cildin mikrobiyolojik davranışını düzenleyerek; ciltte uzun süreli ve kalıcı bir koruma sağlar. Jel yapısı sayesinde de ele 15 saniye içerisinde tamamen nüfuz eder ve kendiliğinden kaybolarak herhangi bir yıkanma ihtiyacı ya da hissi vermez.

Etkin Koruma: İçerdiği özel formül sayesinde Bakteri, Mikrop ve Virüslere karşı oldukça geniş bir koruma sağlar. Özellikle elle bulaşan mikrop, replica horloges bakteri türleri azımsanmayacak kadar yaygın olduğu düşünülürse bu konuda önlem olarak el hijyeni çok etkin sonuçlar sunar.

Uygulandığı bölgelerin mikrop taşıma ihtimalini sıfıra indiren Lizzo el temizleme jeli, özellikle uzun süreli koruma sağlar.

Ferah Koku; uygulanan bölgelerde kesinlikle katman, yapışkan tabaka gibi etkiler bırakmamasının yanında cilde hoş ve ferah bir hijyen kokusun sunar.

Ambalaj Avantajı; Çantada, cepte, arabada, okulda, işyerinde kolaylıkla taşınabilir boyutşarda ve özel kapak sistemi sayesinde akmaz, sızdırmaz, güvenli taşınabilir bir hijyenik koruyucudur. tag heuer replica

eller temiz ve hijyen korumada - domuz gribi elveda
El temizleme jeli, antibakteriyel, gripten korunmaantibakteriyel el temizleme ürünüel temizleme ürünü yeşile saygılıel temizleme jeli sertifika el hijyeni jeli sertifikael temizleme ürünü tse Lizzo El Temizleme Jeli Akderman Aş'nin Tescilli Markasıdır.
ŞUURİDOL Dijital Ortam Ajansı ralph lauren online shopping discount polo shirts on sale ralph lauren outlet sale cheap polo shirts wholesale ralph lauren polo shopping best replica watches replik hodinek replicas de relogios replicas de relojes Fake Breitling Watches swiss replica watches breitling quality replica swiss omega patek philippe swiss replica